Şirketler Ligi’nin yeni sponsoru Akıllı Uçuş’un sahibi Turna.com oldu

Şirketler Ligi’nin yeni sponsoru Akıllı Uçuş’un sahibi Turna.com oldu
26.08.2019

Şirketler Ligi’nin yeni sponsoru Akıllı Uçuş’un sahibi Turna.com oldu.

2014 yılından beri Türkiye'de, online seyahat acentası olarak hizmet veren ve kullanıcıların büyük beğenisini kazanan turna.com, Şirketler Ligi etkinliklerine destek verecek. Tüm katılımcılarımız özel indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilecek. Başarılı sporcular ise turna.com ödülleri ile ücretsiz uçak bileti kazanabilecekler.  


Yeni Sponsorumuzu Yakından Tanıyalım
Turna.com, 2016 ve 2017 yıllarında "En İyi Turizm ve Seyahat Sitesi" kategorisinde Altın Örümcek ödülünü, 2016 Ekim ayında ise Uzakrota Seyahat Ödülleri jürisi tarafından ise "En İyi Yerli Havayolu Rezervasyon Sitesi" ödüllerini almaya hak kazandı.

Turna.com, Türkiye'de ilklere imza atarak uçuştan 2 saat öncesine kadar iptal edilebilen biletlerde %90 iade alınabilmesini sağladı ve ilk kez uçak bileti değişiklik işlemini online yapabilme özelliğini hayata geçirdi.

Türkiye'de "Akıllı Uçuş" algoritmasını kendi mühendislik ekibi ile geliştiren turna.com, kullanıcılarının bütçelerini rahatlatarak seyahat etmelerini sağlıyor. “Akıllı Uçuş” algoritması sayesinde seyahat severler, havayolları arasında herhangi bir anlaşma bulunmamasına rağmen sanal bağlantılar oluşturarak %70’e varan indirimlerle uçak biletleri bulmalarına aracı oluyor. Bu sayede hem yurt içinde hem de yurt dışında seyahat edecek gezginler için değişilmez bir adres haline geldi. En iyi rota seçeneklerini kullanıcılarının karşısına tek tuşla getiren “Akıllı Uçuş”, aktarmalı yolculuklarda oluşabilecek rötar sorunlarında ise riski sıfırlayarak farkını ortaya koymaktadır. Tüm güvence turna.com tarafından sağlanmakta olup, önceki uçuşun gecikmesi durumunda ise diğer alternatif uçuşlar, konaklama dahil, ücretsiz şekilde karşılanmaktadır. Herkesin daha fazla seyahat edebilmesi ve ekonomik şekilde yeni yerler görebilmesi amacıyla ortaya çıkan "Akıllı Uçuş" algoritması, hepimizi birer sırt çantalı gezgine dönüştürme konusunda gerçekten iddialı.

Teşekkürler turna.com
Piyasadaki yerini kendini yenileyerek ve geliştirerek kanıtlayan, sponsor olarak sportif imajını güçlendiren turna.com'a Şirketler Ligi tüm branşlarına verecekleri destekler için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Diğer Fotoğraflar