Şirketler Ligi
Asko Glob All Marketing

Firma Profili

Asko Holding’in İş ve İstif makinaları sektöründe faaliyet gösteren kuruluşu Asko Glob All Marketing Dış Tic. A.Ş., deneyimli ve uzman bir kadro ile 1999 yılından bugüne iş ve istif makinaları pazarında faaliyet göstermektedir.

Asko Glob All İstif Makinaları olarak, satışını gerçekleştirmekte olduğu ürün yelpazesinde Doosan marka dizel, LPG ve elektrikli forkliftler bulunmaktadır. Asko Glob All İstif Makinaları müşterilerine en uygun çözümleri sunarak maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Doosan (Daewoo ) markasıyla, 2004-2007 yılları arasında 3 yıl üst üste Türkiye’nin en çok forklift satışını gerçekleştirerek istif makinaları sektörünün lider firması olmuştur. 2007-2016 yılları arasında 6 kez en çok satış yapan Doosan distribütörü olmuştur. 1999-2015 yılları arası satışını gerçekleştirdiğimiz Doosan marka iş makinalarını, 2023 yılından itibaren yeni marka ismi Develon olarak satışını gerçekleştirmekteyiz. 

Asko Glob All İş Makinalarının satışını yapmakta olduğu ürün yelpazesinde ise Develon ( Doosan ) marka paletli ekskavatör, lastikli ekskavatör, mini ekskavatör ve tekerlekli yükleyiciler bulunmaktadır.
Asko Glob All Marketing Dış Tic. A.Ş. olarak tüm makinalarımızın daha verimli, ilk günkü gibi güvenli ve daha yüksek performanslı çalışabilmesi için kaliteli ve zamanında servis hizmetleri ile desteklemekteyiz. Türkiye genelinde yaygın servis ağımız ile hizmet vermekte, yüksek yedek parça bulunabilirlik oranı ile müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Asko Glob All Marketing Dış Tic. A.Ş. olarak sahip olduğumuz güç sayesinde yüksek stok hacmi ve geniş ürün çeşitliliğinin yanında müşterilerimize sunduğumuz avantajlarla iş ve istif makinaları sektöründeki tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yüksek kalite ile çözüm sağlamaktayız.

Hardline