Şirketler Ligi
Güreli

Firma Profili

GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. 1984 yılında yönetici ortağımız Sn. A. Hüsnü Güreli tarafından kurulmuş ve kısa sürede müşterilerine geniş bir hizmet portföyü sunarak en büyük yerel yeminli mali müşavirlik firmalarından biri olmuştur. 

Bu süreç, uluslararası arenada söz sahibi olan uluslararası danışmanlık firmalarının dikkatini çekmiş ve Türkiye'de güvenebilecekleri bir denetim ve danışmanlık şirketi arayışında GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.’yi ön plana çıkarmıştır. 

2000’li yılların başlarında GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. , bugün dünyanın 147 ülkesindeki 760 ofisi 30.000 çalışanı ve 3,8 milyar dolar cirosu olan BAKER TILLY INTERNATIONAL ile isim ve logo kullanım anlaşması imzalamıştır. 

Bu sayede; uluslararası yatırımcının inanıp güvendiği, alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini Türkiye merkezli olarak Balkanlar, Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetleri'nde de bulabilme imkânını doğurmuştur.

GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. yapmış olduğu kararlı atılımlar ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına hem yurt içinde, hem de yurt dışında çözümler sunar hale gelmiştir.

Bugün GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. İstanbul, Ankara, Antalya, Trakya, İzmir, Bursa ve Eskişehir ofislerinden 300’ ün üzerinde çalışanı ile 1.600'ün üzerinde müşterisine hizmet vermektedir.