Şirketler Ligi
MarkaLAB

Firma Profili

Marka ürünlerine yönelik müşteri talebini karşılama ve aşma ortak hedefine ulaşmak için müşterilerimiz, ortaklarımız ve satıcılarımızla birlikte çalışıyoruz. MarkaLAB, üretim sisteminin her adımında her markanın bireysel ihtiyaçlarını belirlemek için rakipler, pazarlar, perakende ve tüketici alımları hakkındaki verileri derler ve analiz eder.

Yaratıcı ve tasarımcılardan oluşan büyüyen dinamik ekibimiz, müşterinin vizyonunu tasarım aşamasından tüketiciye taşıyor. MarkaLAB, markaların Türkiye ve uluslararası pazarda doldurması gereken boşlukları belirleyen, derinlemesine pazar analizlerine dayalı ürünler üretmektedir.

Türkiye, Mısır ve Çin'in dört bir yanından kaliteli malzemeler tedarik ediyoruz ve ProLAB ayakkabı ve spor ayakkabı fabrikası, yönetim yazılımı, Kalite Kontrol ekibi ve depo dahil olmak üzere şirket içi uçtan uca operasyonlarımızla her alanda rekabetçi fiyatlandırma yapıları sağlıyoruz.
MarkaLAB, yerel ve uluslararası üretimi kolaylaştırır ve rekabetçi bir pazarda şeffaflığı ve hızlı geri dönüşü garanti etmek için özel Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) yazılımını kullanır. Şirket içi QC ekibi üretim ayrıntılarını baştan sona yönetir.
2019 yılından bu yana istikrarlı bir büyüme göstererek Türkiye pazarından faydalandık ve uluslararası tedarik zincirinde yer almaya hazırlanıyoruz. MarkaLAB, şirket içi ProLAB fabrikasını ve her yıl 2,5 milyondan fazla parçanın sergilenip saklanabileceği toplam 45.000 metrekareyi kapsayan bir depo ve showroomları içerecek şekilde büyüdü. Ürün yelpazemiz atletik giyim, aksesuar ve ekipmanlardan hızlı modaya kadar genişledi.
Spor giyim, hazır giyim ve cadde modasındaki küresel trendleri optimize ediyor ve belirliyoruz. MarkaLAB, tasarım, üretim ve teslimata yönelik analitik yaklaşımımızla tahminleri tedarik zincirinden çıkarır. Ürünlerimiz, sıkı bir değerlendirme süreciyle veto edilen son teknolojiye sahip tesislerde üretilmektedir.
Hardline