Şirketler Ligi
Vircon Group

Firma Profili

Vircon Legal, tam hizmet veren bir hukuki hizmet sağlayıcısı ve işletmenizin güvenilir ortağıdır. Ekibimiz beklentilerinizi aşan sonuçlara ulaşmak için çabalıyor ve benzersiz ihtiyaçlarınızı anlamaya kendini adamıştır. Avukat-müvekkil ilişkisini aynı amaç doğrultusunda çalışan bir ekip olarak görüyoruz.

Vircon Legal olarak günümüz hukuk anlayışını takip ederken, yenilikçi yaklaşımımızı ve tecrübemizi bütünleştirerek hukuki hizmet sunmaya değer veriyoruz. Çeşitli hukuk disiplinlerinden gelen deneyimlere sahip avukat ekibimiz, yalnızca hukuki ihtiyaçlarınıza odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda şirketinize, geliştirdiğiniz teknolojiye, gelir akışınıza ve süreçteki diğer ihtiyaçlara da değer veriyor; yaratıcı, etkili ve sonuç odaklı çözümler sunuyor. Hukuki bakış açımız doğrultusunda odaklı çözümler.

Vircon Legal, çeşitli sektörlerden ulusal ve uluslararası müşterilerimizin ihtiyaçlarına hizmet etmek için yenilikçi çözümlerle desteklenen, kişiye özel hukuki hizmet ve tavsiyeler sağlamaya odaklanmaktadır. Ekibimiz, blockchain stratejilerinin oluşturulması, şirketler hukuku, şirket yeniden yapılandırması, iş hukuku, yatırım yönetimi, startup hukuku, birleşme ve satın almalar, BT hukuku, kitlesel fonlama, özel amaçlı araçlar, kurumsal yönetim gibi sektörlerdeki müşterilerimizin hukuki çözümlerine hizmet etmeye kendini adamıştır. ABD'de şirket kuruluşları ve ters çevirmeler, düzenleyici gizlilik, siber güvenlik ve rekabet hukuku.

Hardline