Şirketler Ligi
TLS Lojistik 3

Firma Profili

TLS Lojistik A.Ş. olarak; iş ortaklarının rekabet gücüne katma değer saklama ilkemiz doğrultusunda;

İlgili taraf (iç/dış bağlam) ihtiyaç ve beklentilerini müşteri memnuniyetini esas alarak değişen talepleri zamanında tespit etmek,

Esnek ve hızlı karar alan çalışanlarımız ile sonuç odaklı geliştirdikleri çözümlerle iş ortaklarımızın verimliliğini artırmayı,

İşin tasarımı, pazarın ölçümlenmesinde iş ortaklarımıza sunduğumuz süreçlerle onların rekabetçiliğine değer üretmeyi,

Kalite ve tedarik zincirlerini sürekli gelişimi,

Sürekli gelişim için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapmayı,

Mevcut sistem ve süreçlerimizi teknolojideki gelişimlerle paralel olarak sürekli yenileyerek, müşterileri beklentilerimiz ve uygulanabilir yasal gereklilikler çerçevesinde yenilikçi çözümler sunmayı, taahhüt ederiz.

"İnsan Kaynakları" politikamız; kurumsal büyüme hedeflerini gerçekleştirecek şekilde; sürekli gelişimi destekleyip, tüm organizasyona rehberlik ederek, güvenli ve şeffaf çalışma ortamında, farklı iş birimleri için çalışanların, beceri ve yetkinliklerini buluşturarak değerlendirmek ve yönetmektir.

Kendimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve toplam kaliteyi arttırmayı ilke edinerek hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak değer “İnsan Kaynağımızdır”. Bu nedenle; çalışanlarımızın motivasyonu ve yetkinlikleri doğrultusunda değerlendirilmesi, sürekli gelişimlerini sağlayabilmek şirket kültürümüzdür.

TLS Lojistik olarak; ATG (ETI) Temel Kurallarına uygun iş yapmakta olduğumuzu SEDEX ile belgelendirmiş durumdayız.

turna.com