Şirketler Ligi
Port Clinic

Firma Profili

Komple sağlık çözümü sistemi ile hizmet vermekte olan kurumumuz; 2006 yılının Eylül ayından itibaren Medline’dan ayrılarak Port Clinic markası ile Atatürk Hava Limanı( 2006-2018 Yılları arasında  ) , Esenboğa havalimanı ,Adnan Menderes havalimanı Antalya Gazi Paşa ve Bodrum Hava limanında 1. Basamak Acil sağlık hizmeti Vermeye devam etmektedir .
 
Hasta , Yaşlı ve engelli yolculara Tekerlekli sandalye ile refakat hizmeti   2006-2015 yılları arasında 8 Havaalanında THY yolcularına, 2012 yılından itibaren Pegasus Hava Yolları Yolcularına hizmet vermektedir .
 
DHMİ ile imzalanan anlaşma kapsamında 2011 -2015 yılları arasında 42 Havalimanında 1. Basamak sağlık hizmeti Portclinic tarafından sağlanmıştır .
 
PortClinic, Tez Medikal Sağlık Turizm A.Ş.’nin hava, deniz, yat limanı, tersane, kampüs, sanayi kompleksi, alış-veriş merkezleri gibi yoğun yaşam alanlarında konuya özel komple sağlık çözümlerini üreten markasıdır.
 
PortClinic kapsamında; birinci basamak sağlık hizmetleri olarak poliklinik, laboratuvar acil yardım ve ambulans, hizmetleri, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) hizmeti kapsamında İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Hizmeti, portör ve periyodik muayene, refakat hizmetleri, hava ambulansı, uçuş raporu, ilk yardım eğitimi hizmetleri, hasta ve engelli yolcu taşıma hizmetleri, seyahat sağlığı danışmanlığı, hizmeti verilmektedir.
 
Port Clinic özel ihtiyaçlara uygun butik çözümler üretmek konusunda da önemli bir deneyim ve bilgi birikimine sahiptir. Özellikle hava yolu şirketlerine dönük üretilen uçuş raporu ile hasta/engelli yolculara destek ve tedavi programı hizmetleri verilmektedir. Bu kapsamda hizmet kalitesi ve çeşitliliğini arttırmak için Port Clinic çalışmalarına devam etmektedir.
turna.com