Şirketler Ligi
Batı Group
Batı Group

Firma Profili

Batı, Kaptan Caner Aydın tarafından küresel taşımacılık hizmetleri sunma ve globalleşen dünyada lojistiğin her alanında kaliteyi ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerimizin beklentilerini aşan bir servis sağlama misyonu ile 1992 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Küresel yenilikleri takip ederek müşterilerimizin tercih ettiği çözüm ortağı olma vizyonumuzu etik değerlerimizden hiçbir zaman ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana gerek hizmet verdiğimiz müşterilerimizin çalıştıkları pazarlar gerekse sektörel ve global gelişmeler doğrultusunda, operasyonlarımızda pekçok değişiklikler hasıl olmuşsa da şirket değerlerimizi koruyarak göstermiş olduğumuz kararlılık bizi bugünlere getirmiştir. Değer verilen etik standartlar, çalışanlarımıza duyulan saygı, uzun vadeli ve kapsamlı taşıma projelerinde müşterilere verilen taahhütler, gerçekleştiren projeler, kazanılan başarılar, çevreye duyulan hassasiyet, tüm çalışanların görev ve sorumluluk duygusu bizi BATI’ya bağlayan ve şirketimizi ailemiz olarak benimseyip gurur duymamızı sağlayan kriterlerdendir.

Doğruluk, dürüstlük, güven ve itibar gibi yüksek normlarımız sayesinde bugün uluslararası lojsitik pazarında kıskanılacak bir ün ile ödüllendirilmekteyiz. Bu güçlü etik itibar; tüm çalışanlarımızın ortak sorumluluğunda ve herbirimizin ayrı ayrı koruyup, sahip çıkacağı ve geliştireceği son derece hayati bir değerdir. Ünümüzün ve bu değerlerimiz, tüm ilişkilerimizdeki sessiz, ancak en güçlü ortağımız olduğunu da çok iyi bilmekteyiz.

Burada sunulan mesleki ve insani değerleri anlayarak ve uygulayarak, her birimiz kendimize ve birbirimize her gün bunu hisseder ve söyleriz; "BATI iyi bir şirkettir çünkü en başta ben de onun bir parçasıyım. Batı sadece bizim çalıştığımız işyeri değil, sevdiğimiz ve sahip çıktığımız ailemizdir”.

City