Şirketler Ligi
Dedeman Bostancı Hotel

Firma Profili

Dedeman Hotels & Resorts International, her zaman hizmetini aynı üstün kalitede sunmaktadır çünkü amacımız tüm misafirlerimizi "Geleneksel Dedeman Misafirperverliği" ile tanıştırmaktır.

Türkiye'de ve Dünya'da 50 yıla aşkın deneyimiyle Dedeman Hotels & Resorts International, bilinçli strateji ve farkındalığı ile güçlü bir marka olarak iş ortaklarına umut verici bir iş birliği sunmaktadır. Dedeman, başarıyla gelişen ve bugün Türkiye'nin en büyük "dünyayı ağırlayan" uluslararası otel zinciridir.

2022 yılı itibarıyla 16 şehir ve 2 ülkede 19 otelimizle siz değerli misafirlerimize Dedeman ayrıcalıklarını tüm içtenliğimizle sunmaktayız. 

Dedeman Internatıonal Hotels & Resort olarak farklı coğrafyalarda dünya markaları ile rekabet ediyoruz. Bugün Kazakistan ve Kuzey Irak’taki otellerimizde, Türk misafirperverliğinin, güler yüzlü hizmetin ve aşkla çalışmanın örneğini temsil etmekten dolayı büyük gurur duyuyoruz.

Önce bölgesel sonra dünya çapında bir marka olma vizyonu ile başta Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika olmak üzere farklı coğrafyalarda filizlenmeyi hedefliyoruz. Tüm bu kısa ve orta vadeli planlarımızla 2025 yılına kadar; otel ve oda bazında büyümemizi yüzde 100, çalışan sayımızı yüzde 70 artırmayı, yönettiğimiz ciroyu 5 katına çıkarmayı hedefliyoruz.