Şirketler Ligi
Sirius Ekspertiz

Firma Profili

2015 Yılının Ocak ayında Küçükbakkalköy Mah. Yenidoğan Cad. Sardunya Sok. No:2/3 Ataşehir/İstanbul adresinde 7 kişilik genç,dinamik ve enerjik ekibiyle Sirius Ekspertiz kurulmuştur. Şirketimizin ilk yılında 7 sigorta şirketi ile çalışıyordu. Yıllar geçtikçe emin adımlarla büyüyen şirketimiz 2020 yılında iş ortaklarını artırarak 21 sigorta şirketi ile çalışmaya başladı. Aynı zamanda bugün İstanbul ili Ataşehir ilçesinde satın aldığı daire içerisinde dekorasyonlarını yaptırarak yeni adresine taşınmış ve bugün 35 çalışan ve 12 kişilik mühendis ekibi ile birlikte 28 sigorta şirketi ile çalışmaktadır.

2022 yılının Haziran ayında Trabzon ve Samsun merkezli Orta ve Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz faaliyete başlamıştır.  Şirketimiz 2021 yılında kurumsallaşma yolunda adım atmış olup Sirius Ekspertiz Bursa şiubesini açmıştır.

 

Vizyonumuz; Sirius Ekpertiz şirketi olarak amacımız, Türkiye'nin her yerinde hem sigortalı hem de sigortacı açısından en güvenilir kaynak olmaktır. Aradaki güven ortamını oluştururken aynı zamanda zarar tespit çalışmalarımızda alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile sektörde lider olmaktır.

Misyonumuz;  Çalıştığımız kurumların ve kişilerin beklentilerine kaliteli,güvenilir,doğru ve hızlı karşılık vermek önceliğimizdir.

Teknik Kadro

Fonex