Şirketler Ligi
NTT Data

Firma Profili

NTT DATA Business Solutions Türkiye (Tanıtım)

NTT DATA Business Solutions, bir NTT Data Grup şirketidir. NTT Data, 130.000+ uzmanı ile faaliyet gösteren, dünyanın en büyük 10 global bilişim hizmet sağlayıcısından biridir. 50 yılı aşkın süredir güveni değere dönüştürerek müşterilerinin teknoloji yoluyla sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşmasını sağlar.

Bu dev organizasyonun Türkiye bacağını temsil eden ve dünya lideri yazılım SAP’nin Global | Platin İş Ortağı olarak global yetkinliklerini, sektörel uzmanlıkları ve yerel deneyimleriyle birleştiren NTT DATA Business Solutions Türkiye, 2000 yılından bu yana faaliyet gösterir.

Genç, dinamik ve alanında uzman ekibiyle kurumsal iş uygulamaları ve yeni nesil teknolojiler alanında faaliyet gösteren NTT DATA Business Solutions Türkiye, 750’den fazla kuruma Türkiye’deki 1500+ kişilik uzman ekibi ile dijital dönüşüm alanında uçtan uca çözümler sunar. Başta SAP çözümleri olmak üzere sunduğu tüm yazılım ve inovasyon çözümlerinin tasarımını, uygulamasını ve yönetimini gerçekleştirerek bu çözümleri kurumların ve kurum çalışanlarının iş ihtiyaçlarını en iyi iş uygulamaları ile karşılayacak şekilde zenginleştirir.Danışmanlık, sistem geliştirme ve entegrasyon, lisanslama, dış kaynak kullanımı ve servisler, bulut teknolojisi ve uygulama yönetimi alanlarında verdiği hizmetlerle karmaşık iş süreçlerini kolaylaştıran NTT DATA Business Solutions Türkiye Ekibi, uzun soluklu iş ortaklıkları geliştirerek, sayısız sektörden müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğuna eşlik eder.