Şirketler Ligi
Başarılar
Üçüncülük: 1
İş Yatırım

Firma Profili

İş Yatırım 25 Yaşında!

​​​​​​​​​​​​​​​​​​18 Aralık 2021'de çeyrek asırlık bir kurum olacağız. Geçtiğimiz 25 yılda işinin uzmanı genç kadromuzla yetkinliğimizi kanıtladık, zamanla yarışarak sermaye piyasalarının öncü ve lider kurumu olmayı başardık.

Yenilikçi yaklaşımımız, akılcı karar alma süreçlerimiz ve değişen koşullara uyum sağlama becerilerimiz, ülkemiz ve sermaye piyasalarımızla birlikte istikrarlı bir şekilde büyümemizi sağladı. Müşteri memnuniyeti, etik değerler, mevzuata uyum, rekabetçilik ve dayanışma İş Yatırım için birbirini besleyen, kurumsallığı güçlendiren, veriyi bilgiye, uyumu ustalığa dönüştüren vazgeçilmez yapıtaşları oldu. Tabii ki bunların temelinde ilk günden bugüne Kurumumuzun değerlerini benimseyerek başarıyla görev yapan İş Yatırımlıların aklı, fikri, emeği ve alın teri var. Uzun vadeli bakışımız ve tutarlılığımızla müşterilerimize değer katıp, kazandırarak kazanmanın mümkün olduğunu gösterdik. Türkiye İş Bankası'ndan aldığımız güçle çeyrek asırda ulaştığımız konumdan dolayı gurur duyuyor, sermayedarlarımız ve müşterilerimiz için çalışıyor, ne mutlu ki tüm paydaşlarımıza değer katıyor, güven veriyoruz.

 Geleceğe bir adım daha hazır olmak için her zaman olduğu gibi değişen risk ve fırsatları, özellikle teknolojinin hızlı gelişimini sürekli takip ederek, içinde bulunduğumuz dünyayı her gün yeniden yorumlayıp, zamanın akışını değere çevirmek için çalışmaya devam ediyoruz.